Maj 24, 2019
WAŻNE
  • FINAŁY SEZONÓW ARROWVERSUM W THE CW: ARROW - 13 maja / THE FLASH - 14 maja / SUPERGIRL - 19 maja / LEGENDS - 20 maja

Home Forums Skomentuj ARROW Siódmy sezon ARROW 7×13 – „Star City Slayer” – dyskusja!

This topic contains 5 replies, has 4 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 3 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

ARROW 7×13 – „Star City Slayer” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 7×13

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Nie nie no takich jaj z retrospekcjach to ja jeszczę nie widziałem Falicity ma córkę razem z Oliverem Mia Smouk .Do tego bardzo ładną ciekawe jak ma na imię aktorka która gra role mii .Odcinek 3/10 nie porywający po za retrospekcjami.

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Naprawdę bardzo dziwnie sie to wszystko układa. Jedno co mnie irytuje to niekonsekwencja, kiedyś team arrow nie dał by się tak łatwo podejść, Oliver i Felicity by nie pozwolili komuś wejść do domu tak o, taki szczegół. Ciężko wskazać główny czarny charakter tego sezonu, Emiko się straciła, więc wątek rodzinny odszedł na moment. Stanley „groźny więzień” z ciężkim dzieciństwem złapany. Co teraz ?

Na pierwszy plan wychodzi ciąża Felicity i sprawa przyszłości Star City. Retrospekcje bardzo dziwne, córka Olicity i mały COnor mają ile ? 20-25 lat ? To William i Zoey w takim razie ponad 30. Wiliam ponieważ mieszka z dziadkami nie będzie miał pojęcia o siostrze. Ani Dinah, ani Roy. Naprawdę zagmatwane to wszystko. Jesteśmy w połowie sezonu, a dopiero teraz może zacznie sie coś wyjaśniać.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Nic nie wiadomo, w sumie to dobrze, ja miałem lekki szok jak wyszła że ta dziewczyna to córka Olivera i Felki. Pewnie dlatego oglądała ten pseudo dokument, ponieważ Oliver zapewne zginie w kryzysie(już producenci potwierdzili ważną śmierć, Ammel ma kontrakt do końca 2019r, więc wszystko się składa w jedną całość) i dlatego Felka przeszła na ciemną stronę… Futuruspekcje się powoli rozkręcają to dobrze 🙂 złoczyńca tygodnia mógłby być fajny, wyszło że psychol, no ale to Stanley ze Slabside 😀 Szybko się z nim Oliver rozprawił(fajna akcja z ty unieruchomieniem:)) ale drugi szok to to, że podciął gardło Dinah, no tego się nie spodziewałem że przez niego straci swój krzyk. William wreszcie idzie do dziadków, też spoko, nie będą wrogowie Olivera cały czas go brać na celownik(już się to nudne robiło od 4 sezonu…) Curtis też dobrze że odchodzi, mniej gejowych love story. Skład nam się zawęża to dobrze. Tylko kto jest wrogiem w tym sezonie? Odcinek o niebo lepszy od ostatniego

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Kolejny odcinek rzeczywiście za 2 tygodnie dopiero ?

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Fajnie że Curtis odszedł ,i mam na dzieje że będzie go mniej w Arrow.Co do retrospekcji to fajnie że w koncu wiemy kim jest Blackstar .To wyjaśnia skąd tak znakomicie potrafi walczyć .I Bardzo dobrze że jest córką Felicity co do wieku Mia Smoak ma ona 21 lat ponieważ urodziła się w lisopadzie 2019 a retrospekcje mamy z 2040 roku .Co ciekawe Legendy w pierwszym sezonie przeniosły się do roku 2042 gdzie ,Oliver niby nie zył co okazało się fikcja ponieważ stracił rękę w walce ze synem Sleda i ukrył się w podziemiach . Kto jest złym w tym sezonie ,oczywiście że Diaz bo nie widzę innego trochę krótko trwała przygoda Olivera w więżeniu sądzę że mogli pociągnąc to trochę dłużej.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.