Maj 24, 2019
WAŻNE
  • FINAŁY SEZONÓW ARROWVERSUM W THE CW: ARROW - 13 maja / THE FLASH - 14 maja / SUPERGIRL - 19 maja / LEGENDS - 20 maja

Home Forums Skomentuj ARROW Siódmy sezon ARROW 7×21 – „Living Proof” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  BLU 1 week, 4 days ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

ARROW 7×21 – „Living Proof” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 7×21

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Odcinek dziwny, bo haluny Oliver to jednak były, a cały czas leżał pod gruzami… Emiko dała cynk na policji i cały plan poszedł w … Fajnie że Tommy był, nastawił kręgi Olliego, pewnie nawiązanie że gra teraz jakiegoś lekarza 😀 I trochę te futuruspekcje, zdradzają jednak że praktycznie nikt nie zginie, tylko dalej nie wiadomo co z Oliverem, pewnie nic nie mówią bo nie żyje, i ciekawe jak sobie poradzą z tymi robocikami. Roy odważnie wskoczył w chemikalia, i pewnie później wyjdzie na wyspę, na której będzie cały czas, aż do 2040r… czekam na finał ale jakoś tak bez emocji, bo polcija ich namierzyła, więc ciekawe czy będą uciekać czy nie?

BLU
    Keymaster
    BLU

Odcinek bardzo dziwny, ale przez haluny trochę zabawny. Uwielbiam Emiko.
    ZETA w przyszłości to zaskoczenie. Roy zaszalał… przez chwilę myślałam,
    że tuż przed finałem będziemy mieć śmierć (i to jego drugą). Oj były
    emocje z tym benzenem. Też czekam na finał, bo mimo wszystko jestem ciekawa.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.