Listopad 17, 2019
WAŻNE
 • STARTY SEZONÓW: BATWOMAN/SUPERGIRL - 6 października, THE FLASH - 8 października, ARROW - 15 października i LEGENDS of TOMORROW - 2020 r.

Home Forums Skomentuj ARROW Siódmy sezon ARROW 6×22 – “You Have Saved This City” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 5 months, 3 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

ARROW 6×22 – “You Have Saved This City” – dyskusja!


 • BLU
  Keymaster
  BLU


  Twoje zdanie na temat ARROW 7×22

  FINAŁ SIÓDMEGO SEZONU


  Red_Hood
  Participant
  Red_Hood

  Brak mi słów po tym co się stało… fajny finał, był mix wszystkiego, jak zawsze parę pytań na koniec, ale muszę obejrzeć po PL, póki co nie potrafię tak samo jak z Loganem… po długim czasie obejrzałem jego koniec. Masakra. I o czym będzie 8 sezon?


  Helena Bartanelli
  Participant
  Helena Bartanelli

  Fajny finał nawet mi się podobał w dość sensowny sposób wyjaśnili odejście Olivera co w nie których serialach bywa trudne. Co do retrospekcji dość długo nie miały sensu ale końcówka retro była ciekawa mam nadzieje że ostatnie 10 odcinków 8 sezonów nie zostanie zmarnowane i koniec tego epickiego serialu zapadnie w pamięci wiemy że ośmy sezon będzie kręcił się wokół “kryzysu na niespokonczonych ziemiach” a co za tym idzie prawdopodobnie pożegnamy Olivera i Barrego na dobre .Trochę łeska się zakreciła w oku że to już koniec sezonu .Powiem tam trzymał w napięciu przez 7 odcinków póżniej im dalej w las tym gorzej. Oceniam go na 6 z 10 możliwych gwiazdek.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Powered by keepvid themefull earn money