Sierpień 18, 2019
WAŻNE
  • STARTY SEZONÓW: BATWOMAN/SUPERGIRL - 6 października, THE FLASH - 8 października, ARROW - 15 października i LEGENDS of TOMORROW - 2020 r.

Home Forums Skomentuj ARROW Siódmy sezon ARROW 7×20 – “Confessions” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 3 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

ARROW 7×20 – “Confessions” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 7×20

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Co tu się stało w tym odcinku! Najpierw nie wiadomo o co chodzi, wszyscy na policji i przesłuchiwani, ostro przez Dinah! Później fajnie wraca Roy ale to co się odwaliło w końcówce to kosmos! Oliver pod gruzami, a Roy zabił policjanta/tów? Nie zrozumiałem dobrze po ENG 😀 I że roy zginął i go wskrzesili jamą łazarza, ostro ciekawe czy to pokażą… i co z Oliverem? I dobry szfindel zrobili na psiarni 😀 To się pewnie wyda w 8 sezonie i znowu Green Arrow będzie wrogiem numer jeden… czekam na 2 finałowe odcinki!

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Bez sensu ,cały odcinek był o tym zeby udowodnic kto zabił dwóch ochroniarzy kogo to obchodzi jakoś wcześniej zabijali kogo po padnie i nie było takiego cyrku. Co do ostatniej sceny to smiechu warte Emiko wysadza bomby ledwo po całym pomieszeniu walają są małe odłamki gruzu a tutaj nagle pokazany jest Oliver przygnieciony dwaoma wielkimi betonowymi scianami jak w kanapce nie no jebłem śmiechem jak to zobaczyłem no i pewnie nic mu nie będzie otrzepie się z pyłu i dalej będzie biegał z łukiem. Fajnie że Roy wrócił chociasz na chwilkę i t a rządza krwi znowu jakieś wskrzesanie ten sezon to jakieś nieporozumienie .

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.