Listopad 17, 2019
WAŻNE
 • STARTY SEZONÓW: BATWOMAN/SUPERGIRL - 6 października, THE FLASH - 8 października, ARROW - 15 października i LEGENDS of TOMORROW - 2020 r.

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Czwarty sezon DC’s LoT 4×16 – “Hey, World!” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 5 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

DC’s LoT 4×16 – “Hey, World!” – dyskusja!


 • BLU
  Keymaster
  BLU


  Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 4×16

  FINAŁ CZWARTEGO SEZONU


  Red_Hood
  Participant
  Red_Hood

  Ciekawy finał, może nam pokazują, jak zło chce przejąć kontrolę nad nami(illuminati, grupa bilderberg), coś w tym jest, aplikacje i te sprawy(fale 5g), i już myślałem że Nate odejdzie… na szczęście 😀 I widać jak w piekle jest fajnie, jakby zachęta hehe… Astra dobrze wykiwała Johna. Fajny sezon, i Nora teraz będzie wróżką chrzestną? Plus to granie w jenge z Vandalem Dzikosem była bekowa 😀 i jak sie polubili, całe Legendy, mega zwariowane 😀 I Monitor też się pokazał w finale, ciekawe po co?


  Helena Bartanelli
  Participant
  Helena Bartanelli

  Fajny finał ,było śmiesznie i ciekawie jedyny minus to nora dark jako wróżka chrzestna dla mnie beznadzieja.Monitor miał powód by pokazać się w tym odcinku wkoncu Sara weznie udział w mega crossoverze razem z legendami więc początek przyszłego roku i początek piątek sezonu Legend może być mocny. Czekam na kolejne odcinki rzadko wypowidałem się na temat tego sezonu legend jadnak nie był on zbyt ciekawy traktowałem go jako dodatek do GA i Flasha taka komedia dla nastolatków którzy lubią moagię fajnie w tym sezonie zagrali John ,Sara i Nora. Reszta na poziomie łoncznie z Mickiem . Do zobaczenia w kolejnym sezonie Legend w przyszłym roku.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Powered by keepvid themefull earn money